Registrační formulář pro pedagogy a pracovníky úřadů práce

Údaje o škole / instituci
Osobní údaje
Adresa pro doručení vstupenky (pokud se liší od školní)
Našim studentům umožníme účast na veletrhu GAUDEAMUS: (vyberte jednu z možností)
(Lze vybrat více možností.)

INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ A ZASÍLÁNÍ INFORMACÍ O VELETRHU

Bezpečné nakládání s Vašimi citlivými údaji je pro nás velmi důležité! Vaše osobní údaje vyplněné do registračních formulářů zpracováváme pouze na základě Vašeho souhlasu. Plné znění souhlasu se zpracováním osobních údajů najdete ZDE. 

Všem pedagogům registrovaným k návštěvě veletrhu Gaudeamus nabízíme nadstandardní služby ve formě vstupenky zdarma, služeb pedagogického centra včetně občerstvení a šatny zdarma a informačních setů včetně Informačního systému pro výchovné poradce. Tyto služby vám nabízíme výměnou za Vaši registraci a udělení souhlasu se zasíláním informací o veletrzích Gaudeamus.

Kontaktní údaje, které nám v registraci sdělíte, použijeme pouze pro zasílání aktuálních informací o veletrzích Gaudeamus a službách pro pedagogy. Kontaktní údaje neposkytneme žádné třetí straně, ani Vám nebudeme zasílat nabídky jiných produktů nebo služeb. Svůj souhlas se zasíláním informací můžete kdykoliv odvolat zasláním zprávy na adresu info@gaudeamus.cz. Děkujeme za Vaši důvěru! 

Veletrh lze navštívit i bez registrace.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace