Hudební fakulta

Janáčkova akademie múzických umění v Brně

Základní informace a kontakty

Název: Hudební fakulta
Ulice: Komenského nám. 6
Psč: 662 15
Město: Brno
Kraj: Jihomoravský
Stát: Česká republika
Telefon: 542 591 605
E-mail: jarosova@jamu.cz
Web: www.hf.jamu.cz
Typ školy: vysoká škola
Certifikát školy: DS

Přihláška a pravděpodobnost přijetí

*Pokud dojde k posunu termínu pro podání přihlášky, bude upřesněno ve Směrnici pro uskutečnění přijímacího řízení Hudební fakulty pro akademický rok 2017/2017.
Počet přijatých 111
Počet zájemců 291
Poplatek za přihlášku 586 Kč
Pravděpodobnost přijetí 38 %
Termín přihlášky 30. 11. 2015*

Přijímací zkoušky

Přijímací zkoušky ANO
Forma přijímacích zkoušek talentové zkoušky
Přípravné kurzy ANO
Termín přijímacích zkoušek únor

Další informace

Hlavním posláním JAMU je vzdělávání v oblasti umění prostřednictvím akreditovaných studijních programů. JAMU, jako veřejná vysoká umělecká škola univerzitního typu, nabízí bakalářské, magisterské i doktorandské studium na dvou fakultách. Divadelní fakulta: v současné době nabízí studium ve 14 oborech bakalářského a magisterského studijního programu Dramatická umění. Zájemci o studium se mohou zúčastnit Talentové poradny anebo Divadelního semináře, přípravného kurzu pro uchazeče. Předpokládaný termín těchto akcí je listopad 2019, datum konání bude ještě upřesněno. Hudební fakulta: Uchazečům o studium fakulta nabízí výběr ze 44 studijních programů, a to v bakalářském, navazujícím magisterském, tzv. dlouhém magisterském i doktorském stupni. Výuku zajišťují renomovaní pedagogové, kteří jsou zároveň aktivními umělci, muzikology či hudebními manažery. Více také na www.jamuj.cz JAMU je dnes moderní vysokou školou, která dosahuje v mnoha oblastech špičkové úrovně a významně přispívá ke kvalitě, kultivaci a dalšímu vývoji hudebního a dramatického umění v České republice.

Soubory ke stažení

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace