PROGRAM PŘEDNÁŠEK
GAUDEAMUS BRNO 19. - 22. 11. 2024
Přijďte si poslechnout naše zajímavé přednášky!
Dozvíte se maximum informací o školách, oborech, přijímačkách i studentském životě!
Program přednášek
úterý 19. 11. 2024 | |
Sál A - pavilon V | |
9:00 - 9:30
| Slavnostní zahájení veletrhu |
10:00 - 10:20
| Univerzita obrany |
10:25 - 10:45
| Vysoké učení technické v Brně |
10:50 - 11:10
| Univerzita Karlova |
11:15 - 11:35
| Mendelova univerzita |
11:40 - 12:10
| ČVUT |
12:15 - 12:35
| Unyp |
12:40 - 13:00
| StudyCare |
13:05 - 13:25
| Odborná přednáška |
Sál B - pavilon V | |
9:15 - 9:35
| Odborná přednáška |
9:40 - 10:00
| Univerzita Palackého v Olomouci |
10:05 - 10:25
| Vysoká škola báňská |
10:30 - 11:00
| Masarykova univerzita |
11:05 - 11:25
| Univerzita T. Bati ve Zlíně |
11:30 - 11:50
| Unilink |
11:55 - 12:15
| Univerzita Pardubice |
12:20 - 12:30
| UHK |
12:35 - 12:55
| DZS |
13:00 - 13:20
| Odborná přednáška |
středa 20. 11. 2024 | |
Sál A - pavilon V | |
9:35 - 9:55
| Odborná přednáška |
10:00 - 10:20
| Univerzita obrany |
10:25 - 10:45
| Vysoké učení technické v Brně |
10:50 - 11:10
| Univerzita Karlova |
11:15 - 11:35
| Mendelova univerzita |
11:40 - 12:10
| ČVUT |
12:15 - 12:35
| Unyp |
12:40 - 13:00
| StudyCare |
Sál B - pavilon V | |
9:15 - 9:35
| Odborná přednáška |
9:40 - 10:00
| Univerzita Palackého v Olomouci |
10:05 - 10:25
| Vysoká škola báňská |
10:30 - 11:00
| Masarykova univerzita |
11:05 - 11:25
| Univerzita T. Bati ve Zlíně |
11:30 - 11:50
| Unilink |
11:55 - 12:15
| Univerzita Pardubice |
12:20 - 12:40
| Slezská univerzita v Opavě |
12:45 - 12:55
| UHK |
13:00 - 13:20
| DZS |
13:25 - 13:45
| Odborná přednáška |
čtvrtek 21. 11. 2024 | |
Sál A - pavilon V | |
9:10 - 9:30
| Odborná přednáška |
9:35 - 9:55
| Veterinární univerzita Brno |
10:00 - 10:20
| Univerzita obrany |
10:25 - 10:45
| Vysoké učení technické v Brně |
10:50 - 11:10
| Univerzita Karlova |
11:15 - 11:35
| Mendelova univerzita |
11:40 - 12:00
| Vysoká škola chemicko-technologická |
12:05 - 12:25
| Unyp |
12:30 - 12:50
| StudyCare |
12:55 - 13:15
| Odborná přednáška |
Sál B - pavilon V | |
9:15 - 9:35
| CARITAS – Vyšší odborná škola sociální Olomouc |
9:40 - 10:00
| Univerzita Palackého v Olomouci |
10:05 - 10:25
| Vysoká škola báňská |
10:30 - 11:00
| Masarykova univerzita |
11:05 - 11:25
| Univerzita T. Bati ve Zlíně |
11:30 - 11:50
| Unilink |
11:55 - 12:15
| Univerzita Pardubice |
12:20 - 12:30
| UHK |
12:35 - 12:55
| DZS |
13:00 - 13:20
| Odborná přednáška |
pátek 22. 11. 2024 | |
Sál A - pavilon V | |
10:00 - 10:20
| Univerzita obrany |
10:25 - 10:45
| Vysoké učení technické v Brně |
10:50 - 11:10
| Univerzita Karlova |
11:15 - 11:35
| Mendelova univerzita |
11:40 - 12:00
| Unyp |
12:05 - 12:25
| StudyCare |
12:30 - 12:50
| Odborná přednáška |
Sál B - pavilon V | |
9:15 - 9:35
| Odborná přednáška |
9:40 - 10:00
| Univerzita Palackého v Olomouci |
10:05 - 10:25
| Vysoká škola báňská |
10:30 - 11:00
| Masarykova univerzita |
11:05 - 11:25
| Univerzita T. Bati ve Zlíně |
11:30 - 11:50
| Unilink |
11:55 - 12:05
| UHK |
12:10 - 12:30
| DZS |
12:35 - 12:55
| Odborná přednáška |
Program Pedagogického centra
úterý 19. 11. 2024 | |
Pedagogické centrum - pavilon V | |
9:10 - 9:30
| Odborná přednáška |
9:35 - 9:55
| Vysoké učení technické v Brně |
10:00 - 10:20
| Univerzita Karlova |
10:25 - 10:45
| Univerzita obrany |
10:50 - 11:10
| Unilink |
11:15 - 11:35
| StudyCare |
11:40 - 11:50
| UHK |
11:55 - 12:15
| Odborná přednáška |
12:20 - 12:40
| Odborná přednáška |
12:45 - 13:05
| Odborná přednáška |
středa 20. 11. 2024 | |
Pedagogické centrum - pavilon V | |
9:10 - 9:30
| StudyCare |
9:35 - 9:55
| Vysoké učení technické v Brně |
10:00 - 10:20
| Univerzita Karlova |
10:25 - 10:45
| Univerzita obrany |
10:50 - 11:10
| Vysoká škola chemicko-technologická |
11:15 - 11:35
| Masarykova univerzita |
11:40 - 12:00
| Unilink |
12:05 - 12:15
| UHK |
12:20 - 12:40
| Odborná přednáška |
12:45 - 13:05
| Odborná přednáška |
13:10 - 13:30
| Odborná přednáška |
13:35 - 13:55
| Odborná přednáška |
čtvrtek 21. 11. 2024 | |
Pedagogické centrum - pavilon V | |
9:10 - 9:30
| Odborná přednáška |
9:35 - 9:55
| Vysoké učení technické v Brně |
10:00 - 10:20
| Univerzita Karlova |
10:25 - 10:45
| Univerzita obrany |
10:50 - 11:10
| StudyCare |
11:15 - 11:35
| Masarykova univerzita |
11:40 - 12:00
| Unilink |
12:05 - 12:15
| UHK |
12:20 - 12:40
| Odborná přednáška |
12:45 - 13:05
| Odborná přednáška |
13:10 - 13:30
| Odborná přednáška |
pátek 22. 11. 2024 | |
Pedagogické centrum - pavilon V | |
9:10 - 9:30
| Odborná přednáška |
9:35 - 9:55
| Vysoké učení technické v Brně |
10:00 - 10:20
| Univerzita Karlova |
10:25 - 10:45
| Odborná přednáška |
10:50 - 11:10
| StudyCare |
11:15 - 11:45
| Masarykova univerzita |
11:50 - 12:10
| Unilink |
12:15 - 12:25
| UHK |
12:30 - 12:50
| Odborná přednáška |
12:55 - 13:15
| Odborná přednáška |