Program přednášek - Gaudeamus® Brno 2012

Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání
GAUDEAMUS 2012, Brno, od 30. října do 2. listopadu 2012


Úterý 30.10.2012

Sál A

9.00 - 9.30Slavnostní zahájení veletrhu
9.35 - 9.45Ostravská univerzita v Ostravě
9.50 - 10.10Západočeská univerzita v Plzni
10.15 - 10.55Univerzita Palackého v Olomouci
11.00 - 11.20Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
11.25 - 12.05Vysoké učení technické v Brně
12.10 - 12.50Masarykova univerzita v Brně
12.55 - 13.35Univerzita Karlova v Praze
13.40 - 14.00DAAD - Studium v Německu
14.05 - 14.25Kanadské velvyslanectví
14.30 - 15.00Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích

Sál B

8.45 - 9.15The TOEFL® and GRE® tests – your passport to study abroad
9.20 - 9.30ŠKODA AUTO, a.s. Vysoká škola
9.35 - 9.55Vysoká škola chemicko-technologická v Praze
10.00 - 10.20Masarykova univerzita v Brně
10.25 - 10.45Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
10.50 - 11.10Vyšší odborná škola publicistiky
11.15 - 11.55Univerzita Pardubice
12.00 - 12.20Vysoká škola finanční a správní
12.25 - 12.45Západočeská univerzita v Plzni
12.50 - 13.20Mendelova univerzita v Brně
13.25 - 13.45Vysoká škola obchodní v Praze, o. p. s.
13.50 - 14.10NEWTON College, vysoká škola managementu a psychologie
14.15 - 14.35Anglo-americká vysoká škola
15.00 - 16.00Koncertní vystoupení Davida Deyla


Středa 31.10.2012

Sál A

8.40 - 9.10TOEIC® (Test of English for International Communication®): Get an edge in the global marketplace
9.15 - 9.55Univerzita Palackého v Olomouci
10.00 - 10.30České vysoké učení technické v Praze
10.35 - 10.55Univerzita obrany
11.00 - 11.20Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
11.25 - 12.05Vysoké učení technické v Brně
12.10 - 12.50Masarykova univerzita v Brně
12.55 - 13.25Technická univerzita v Liberci
13.30 - 14.10Univerzita Karlova v Praze
14.15 - 14.35Campus France and studies in France
14.40 - 15.00Kanadské velvyslanectví
15.05 - 15.25Anglo-americká vysoká škola

Sál B

9.15 - 9.25Vysoká škola obchodní a hotelová Brno
9.30 - 9.40Bankovní institut vysoká škola
9.45 - 9.55ŠKODA AUTO, a.s. Vysoká škola
10.00 - 10.20Masarykova univerzita v Brně
10.25 - 10.45Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií, Technická univerzita v Liberci
10.50 - 11.20Fakulta strojní, Technická univerzita v Liberci
11.25 - 11.45Vyšší odborná škola publicistiky
11.50 - 12.10Metropolitní univerzita Praha
12.15 - 12.55Univerzita Pardubice
13.00 - 13.30Vysoká škola ekonomická v Praze
13.35 - 13.55Vysoká škola finanční a správní
14.00 - 14.20Česká zemědělská univerzita v Praze
14.25 - 14.45MŠMT - Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost
14.50 - 15.00Prague College
15.05 - 15.25Vysoká škola obchodní v Praze, o.p.s.


Čtvrtek 1.11.2012

Sál A

8.50 - 9.10Česká zemědělská univerzita v Praze
9.15 - 9.55Univerzita Palackého v Olomouci
10.00 - 10.30České vysoké učení technické v Praze
10.35 - 10.55Univerzita obrany
11.00 - 11.20Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
11.25 - 12.05Vysoké učení technické v Brně
12.10 - 12.50Masarykova univerzita v Brně
12.55 - 13.15Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií, Technická univerzita v Liberci
13.20 - 14.00Univerzita Karlova v Praze
14.05 - 14.25DAAD - Studium v Německu
14.30 - 14.50Kanadské velvyslanectví
14.55 - 15.15Anglo-americká vysoká škola

Sál B

8.50 - 9.10Vysoká škola obchodní v Praze, o. p. s.
9.15 - 9.25ŠKODA AUTO, a.s. Vysoká škola
9.30 - 10.10Veterinární a farmaceutická univerzita Brno
10.15 - 10.35Masarykova univerzita v Brně
10.40 - 11.00Fakulta přírodovědně-humanitní a pedagogická, Technická univerzita v Liberci
11.05 - 11.25Vyšší odborná škola publicistiky
11.30 - 12.10Univerzita Pardubice
12.15 - 12.45Mendelova univerzita v Brně
12.50 - 13.00Bankovní institut vysoká škola
13.05 - 13.45Ostravská univerzita v Ostravě
13.50 - 14.10NEWTON College, vysoká škola managementu a psychologie
14.15 - 14.35Trento RISE / University of Trento, Itálie


Pátek 2.11.2012

Sál A

9.15 - 9.35NEWTON College, vysoká škola managementu a psychologie
9.40 - 10.20Masarykova univerzita v Brně
10.25 - 10.45Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně
10.50 - 11.30Vysoké učení technické v Brně
11.35 - 12.15Univerzita Karlova v Praze
12.20 - 12.40Kanadské velvyslanectví
13.00 - 14.00Závěrečná schůzka vystavovatelů

Sál B

9.20 - 9.40Anglo-americká vysoká škola
9.45 - 9.55AMOS - KamPoMaturite, s.r.o.
10.00 - 12.00Škola v pohybu, Borovice.cz